Асфальтування територій держустанов і міських доріг

Ми з особливою увагою підходимо до благоустрою територій муніципальних установ і будівництва державних доріг. Великий досвід робіт, висококласні фахівці і сучасний парк спецтехніки дозволяють добиватися чудової якості, зберігаючи при цьому ринкові ціни.

Ми маємо всі необхідні дозвільні документи та сертифікати відповідності для участі в тендерах на території України. Наші фахівці грамотно оформлять конкурсну документацію, і будуть цілодобово знаходитися на зв'язку з представником замовника для вирішення будь-яких питань, що виникли.

Дорожньо-будівельні роботи в нашій компанії ведуться згідно з нормами ГОСТ, будь-то укладання асфальту в дитячому садку або благоустрій муніципальної території. Ми суворо дотримуємося Ваших термінів і графіка будівельних робіт. Виконавши об'єкт, ми надаємо безкоштовне гарантійне обслуговування дорожнього покриття терміном від 1 до 7 років.

Участь в державних тендерах на будівництво доріг

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити