Асфальтування складів, ангарів та важкодоступних місць

Для організації роботи на складських комплексах, в приміщеннях і терміналах, потрібна наявність дорожнього покриття, стійкого до коливань температури, атмосферних опадів, тиску від техніки. Для цієї мети підходить використання асфальтобетонних сумішей. Асфальт має високу стійкість до механічних пошкоджень, має хороший вигляд.

Багато керівників середніх і великих підприємств, що володіють великою територією, рано чи пізно приходять до висновку про необхідність укладання асфальту. Це обумовлено тим, що менше псується техніка, знижується втома і ризик травматизму людей, а підприємство набуває видимість доглянутою і серйозної організації.

Асфальтування виробничої території розрізняють по технологічному процесу укладання асфальту. Багато в чому це залежить від того, як укладають асфальт - під відкритим небом, або ж в приміщенні. Наприклад, щоб зробити якісне асфальтування ангарів, зовсім необов'язково чекати настання сухої та сонячної погоди. Можна проводити асфальтування і в дощ, проте техніка повинна безперешкодно переміщатися по території ангара.

Асфальтування території підприємства

Ми пропонуємо:

  • асфальтування ангарів
  • асфальтування будівельних майданчиків
  • асфальтування виробничої території
  • асфальтування важкодоступних місць

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити