Асфальтування дворів приватних будинків

Якщо ви опинилися на даній сторінці, найімовірніше вас цікавить асфальтування малих площ або благоустрій території приватного будинку. При цьому вас цікавлять роботи на відносно невеликій приватній території від 50 до 500 (м2)

Ми прекрасно розуміємо, що приватні особи не мають бюджетів як у великих підприємств і, в більшості випадків, прагнуть до найбільш економного варіанту робіт. При цьому нам також відомо і те, що приватна особа вимагає виконання робіт на своїй власній приватній території. А значить не менше інших зацікавлена ​​в довговічності влаштовуванного дорожнього покриття.

З огляду на вищесказане, керівництво компанії прийняло рішення в 2014 році увійти на ринок дорожньо-будівельних послуг невеликих обсягів, з метою надання можливості приватним особам отримувати якісні послуги на асфальтування та благоустрій приватної території.

Використовуючи наші виробничі і логістичні ресурси ми здатні запропонувати вам ринкові ціни на асфальтування невеликих дворів і будинків. Однак разом з ними запропонуємо і високу якість виконання робіт, яке на ринку буде знайти дуже складно. Ми виконаємо роботи з повною відсутністю будівельного браку.

Асфальтування та благоустрій приватної території


Наша мета максимально прозоро пояснити вам як формується ціна за м2 асфальтування і за рахунок чого недобросовісні підрядники можуть запропонувати вам помітну знижку.

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити