Асфальтування доріг на території підприємства

Після первинного звернення в нашу компанію, менеджери узгодять зручний для вас час, з метою відправити кращих фахівців для аналізу вашого об'єкта. Виїзд провідних інженерів, геодезична зйомка та виміри здійснюються безкоштовно. Також ви отримаєте кілька інженерних рішень з докладною кошторисною вартістю, і що найголовніше рекомендації щодо оптимізації ваших витрат. Все це абсолютно безкоштовно і не зобов'язує до роботи з нами.

Ми цінуємо ваш час. Графік всіх дорожньо-будівельних робіт ми підстроюємо під життєдіяльність вашого підприємства. Ви самі вибираєте, коли будуть виконуватися роботи. Залежно від термінів, ми залучимо необхідну кількість фахівців і техніки з нашого автопарку щоб впоратися раніше вашого дедлайну.

Великий штат висококваліфікованих фахівців дозволяє нам організувати роботи цілодобово і без вихідних. Асфальтування внутрішніх доріг підприємства буде виконано швидко та якісно.

Наша компанія виконує весь спектр дорожньо-будівельних робіт будь-якого рівня складності від проекту до здачі об'єкта під ключ, від ямкового ремонту до будівництва нових доріг. Ми допомагаємо як малому бізнесу так і великим підприємствам, надаючи високу якість робіт, економлячи ваші гроші, час і нерви.

Асфальтування території підприємства

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити