Благоустрій стоянок та парковок

Асфальтування парковок здійснюється в залежності від вантажопідйомності майбутньої стоянки. Укладання асфальту на автостоянці робить територію зручною і безпечною для власників машин!

Асфальтування парковок - серйозний момент у благоустрої місцевості, на якій розташовуються житлові будинки, офісні приміщення та інші будівлі. Це найефективніший, безпечний, надійний і економний спосіб створення максимального комфорту на території. Процедура здійснюється відповідно до встановлених за законодавством нормативами і з урахуванням індивідуальних побажань клієнта. Укладання асфальту на парковці здійснюється досвідченими, кваліфікованими фахівцями нашої компанії.

Асфальтування парковок та стоянок

Особливості асфальтування стоянок

Перш, ніж проводити роботи, необхідно визначитися з типом майбутнього паркінгу. Стоянки розрізняються залежно від вантажопідйомності транспортного засобу (до 3,5 т і більше даного показника), виду рівня жорсткості укриття і інших показників. З огляду на особливості приміщення, робочий процес проводиться за стандартними проектам або спираючись на індивідуальне технічне рішення. Якісно заасфальтувати парковку можуть тільки співробітники спеціалізованої компанії. Укладання здійснюється в певній послідовності в кілька основних етапів.

Обов'язково складається план з асфальтування, який узгоджується і затверджується замовником з виконавцем. Все починається з розбирання старого полотна і підготування площі. У разі необхідності видаляються всі існуючі укриття, а також здійснюється зозпланування за геодезичними позначками. Прибираються сміттєві забруднення, які з'явилися в процесі демонтажу. Наступним етапом асфальтування стоянок є розмітка. Відмітки зі складеного плану виносяться на підставу. У разі потреби квадратні метри стоянки для транспортних засобів прибираються або додаються.

Незамінною процедурою є підготовка поверхні. За площею території монтуються бордюри. Під укладку готується фундамент. Для цього насипається певний шар піску і щебеню. Весь накладений шар трамбується за допомогою спеціальної установки - ковзанки. Асфальтування парковок неможливо без заходів, спрямованих на відведення води. Для цього проводиться установка дренажних механізмів, що служать хорошою захисною системою. Обробка покриття спеціальними в'яжучими речовинами, які забезпечують високий рівень зчеплення укладального матеріалу.

Передостаннім етапом є безпосереднє асфальтування парковки. Укладаються суміші з асфальту, які відповідають за своїми технічними і експлуатаційними властивостями майбутньої завантаженості. Процес проводиться за рахунок спеціальної техніки та установок. Сировина в однаковій кількості розподіляються по території. Завершальними вважаються роботи з благоустрою прилеглої місцевості. Здійснюється маркування на покритті автомобільних доріг, встановлюються захисні огорожі, доріжки для пішоходів, насаджується зелена рослинність та інші заходи.

Вартість асфальтування парковок індивідуальна для всіх замовників. Вона залежить від обсягу і складності виконуваних робіт, а також загальної площі території, на якій укладається асфальт. У будь-якому випадку для кожного клієнта підбирається найбільш підходящий і оптимальний варіант реалізації проекту по створенню безпечного, надійного та якісного покриття.

Асфальтування парковок - недорогий спосіб зробити навколишню місцевість комфортною і привабливою для власників транспортних засобів.

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити