Благоустрій торгових центрів

Торгові центри, також як і інші підприємства, прагнуть привернути до себе найбільшу кількість клієнтів. Кількість відвідувачів - один з основних показників успішності ТЦ, що впливає на його загальний прибуток.

Стан дорожнього полотна при в'їзді - це перше, що кидається в очі і залишається в пам'яті. На основі якості прилеглої території торгового цента, люди можуть приймати рішення про вибір того чи іншого ТЦ.

Вимоги до ТЦ з боку відвідувачів сьогодні стають ще вище, в зв'язку зі зростаючою кількістю самих центрів. Раніше, було досить мати парковку або паркінг для автомобілів. Зараз, територія торгового центру повинна бути з надмірною кількістю паркувальних місць, з зручним в'їздом, розв'язкою, прокресленою розміткою, озелененням і, найголовніше, - з бездоганно рівним асфальтовим покриттям.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг робіт з асфальтування, вкладання бруківки та благоустрою території торгових центрів. Досвід співпраці з багатьма луцькими ТЦ показав нам, що найважливішим пріоритетом для таких замовників є довговічність асфальтового покриття. Адже тріщини і ями з'являються поступово, негативно впливаючи на охайність території протягом тривалого періоду часу, поки їх не усунуть. Також ТЦ вимагають високої швидкості виконання робіт. Тому ми відправляємо туди більше одиниць техніки, щоб виконати роботу протягом дня.

Благоустрій торгових центрів

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити