Асфальтування та благоустрій територій житлових комплексів

Благоустрій міста і дворів - сьогодні одна з найбільших проблем. Красиво доглянуті прибудинкових території, акуратно покладений асфальтне покриття, чистота вулиць - це завжди радує очі оточуючих і нас самих. Але, на жаль, стан асфальтного покриття більшості дворів на сьогодні залишає бажати кращого. Багатьом, напевно, вже набридло спотикатися в болоті і вибоїнах, дивитися на нерівну дорогу біля власного двору. Саме тому дуже затребуваною останнім часом стає послуга асфальтування двору або асфальтування двору приватного будинку.

Презентабельність житлового комплексу оцінюється мешканцями комплексно. Складно переоцінити роль охайної упорядкованної території в створенні привабливого і комфортного образу житлового комплексу. При цьому порівнювати вартість благоустрою території ЖК і вартість загального будівництва самого комплексу не доводиться.

Ми пропонуємо лише якісні рішення з асфальтування, озеленення та благоустрою території житлових комплексів. Наша компанія виконує всі роботи від проекту і до здачі «під ключ». В добавок, ми маємо можливість узгодження всієї дозвільної документації для необхідних робіт.

Важливо провести геодезичну зйомку усієї території ЖК, щоб виключити скупчення води в окремих частинах території. Поява «вічних калюж» калюж може викликати великі незручності у водіїв. До того ж це призведе до поступового утворення ям в місцях скупчення води. А наступний ямковий ремонт зіпсує красу і якість суцільного асфальтового покриття.

Асфальтування двору жилого комплексу


Ми пропонуємо:

  • Асфальтування двору
  • Асфальтування двору приватного будинку
  • Укладання асфальту у дворах житлових будинків

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити