Натуральний камінь - варіанти вкладання

Як у великих містах, так і на заміських ділянках мощення доріжок і майданчиків натуральним каменем стає все більш популярним. Що зовсім не дивно, оскільки тротуарний природний камінь ідеально поєднується з будь-яким видом ландшафту, а також з іншими видами будівельних матеріалів, наприклад, зі звичайною або клінкерною цеглою. Та й сам по собі натуральний камінь, використовуваний для мощення доріжок, створює на ділянці певний настрій, адже з його допомогою ландшафту можна надати доглянутий та благородний або ж навпаки злегка грубуватий природний вигляд.

Що стосується довговічності споруд з натурального каменю, то вона цілком виправдовує витрати на будівельний матеріал і роботи з укладання. Вклавши гроші один раз, можна на довгі роки позбутися від проблем, тому тротуарний натуральний камінь як матеріал для мощення доріжок досить практичний.

Види природного каменю, що застосовуються для мощення доріжок і майданчиків:

  • гранітна бруківка;
  • пилені плити;
  • плитняк (неформатований плоский камінь від 2 до 7 см завтовшки);
  • гравій;
  • галька;
  • кругляк.

Переваги і нюанси мощення майданчиків і доріжок природним каменем

У ландшафтному дизайні на сьогоднішній день при мощенні застосовуються інноваційні технології, який полегшують роботи і дозволяють створити з ділянки доглянутий і привабливий куточок, де можна розслабитися і відпочити. Мощення майданчиків і доріжок тротуарною бруківкою, плиткою і натуральним каменем дозволяє надати території завершений і естетичний вигляд, по таким доріжках зручно пересуватися. Природно, мощення натуральним каменем або плиткою залежить від типу призначення поверхні, на якій проводиться укладання матеріалу.

Буває, що здійснити мощення всієї території неможливо, наприклад, якщо на ділянці висаджено багато плодових дерев або зелених насаджень. Тому в даному випадку мощення доріжок - найбільш прийнятний варіант. В такому випадку неодмінно враховуються кількість доріжок, їх загальна довжина і оптимальні розміри ширини.

Не слід залишати поза увагою і те, де розташовані різні господарські будівлі, адже підходи потрібно спроектувати так, щоб по ним зручно було б добиратися до підсобних будівель. Не слід забувати, що тротуарний натуральний камінь або плитка, якими будуть вимощені доріжки, повинні органічно вписуватися в загальний стиль будівель. А при виборі матеріалу для мощення беруть до уваги не тільки його вартість, а й особливості території, де проводиться укладання.

Ми пропонуємо - благоустрій міських і приватних територій

 

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити