Підготовка до дорожньо-будівельних робіт в Луцьку

Якість і довговічність дорожніх робіт багато в чому залежать від того, наскільки ретельно проведена підготовка до укладання асфальту чи бруківки, вивчені особливості ландшафту і особливості каналізації на ділянці.

З чого починаються роботи по будівництву дороги?

Будь-яке будівництво, і дорожні роботи не є в цьому випадку винятком, починається з геодезичної розвідки. На підставі отриманих даних складається проектна документація, в якій відбивається всі етапи майбутніх дорожньо-будівельних заходів.

Підготовка до дорожньо-будівельних робіт

Підготовчі роботи з будівництва доріг включають в себе наступні етапи:

  • проведення геодезичних робіт по розбивці території під дорожні смуги;
  • розчищення смуги відводу;
  • корчування дерев і чагарників;
  • прибирання валунів;
  • очищення і вирівнювання території;
  • влаштування дренажу, водовідведення та зливової каналізації;
  • будівництво об'їзних доріг;
  • прибирання і вивіз сміття.

Техніка для підготовчих дорожніх робіт

Якщо мова йде про будівництво дороги з нуля, то для цього потрібне залучення великої кількості спеціальної дорожньої техніки, яка впорається з розрівнювання території, очищенням її від дерев і каменів, а також подальшим вивезенням сміття з робочої ділянки.

Наша компанія має власний автопарк будівельної техніки, яка справляється з найскладнішими роботами.

Матеріали для підготовчих дорожньо-будівельних робіт

Якість дорожніх робіт і довговічність асфальтового покриття багато в чому залежить від того, наскільки добре проведені підготовчі заходи. А їх якість, в свою чергу, багато в чому залежить від використовуваних матеріалів.

Грамотно організована дренажна система і зливова каналізація забезпечить сухість в майбутньому дорожньому покриттю, завдяки чому, воно буде служити довго і забезпечувати безпечний рух по дорозі.

Зміцнення складних ділянок

На складних ділянках дороги, таких як спуски і підйоми, де може спостерігатися міграція грунту, потрібно його додаткове зміцнення за допомогою армуючих матеріалів. Георешітки, геосітки і геополотно підвищують гідроізоляцію дорожньої основи та запобігають зміщення ґрунтових шарів і їх перемішування з матеріалом дорожньої основи.

Всі Замовники, які співпрацюють з нашою компанією, відзначають високу якість виконаних нами дорожніх робіт. Воно досягається завдяки високому професіоналізму наших співробітників, сучасної технічної бази і дотриманню технології проведення дорожньо-будівельних робіт. Ми враховуємо не тільки кліматичні та температурні умови, а ще й розраховуємо навантаження на дорожнє полотно з урахуванням особливостей місцевості. Працюючи з нами, ви гарантовано будете задоволені результатом побудованих доріг, асфальт на яких уникне руйнування завдяки якісно виконаним підготовчих робіт.

Ми пропонуємо - благоустрій міських і приватних територій

 

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити