Озеленення територій в Луцьку

Прибудинкові території, паркові зони, площі - це візитна картка кожного міста, а відповідно, відображення рівня розвитку і естетики. Якщо раніше наявність упорядкованої дворової території не була в пріоритеті, то сьогодні величезне значення має проведення робіт з озеленення та благоустрою території для забезпечення акуратного і гарного вигляду ділянки.

Сьогодні ми успішно створюємо функціональне та красиве середовище. Наші фахівці, завдяки колосальному досвіду, успішно реалізують комплексний благоустрій мікрорайону, окремої ділянки, що прилягає до торгового центру, житлового комплексу, адміністративної або офісної будівлі, займуться озелененням території в Луцьку або будь-якого іншого об'єкта.

Озеленення територій в Луцьку

Особливості проведення робіт по озелененню

Варто відзначити, що професійних компаній, які володіють техніками благоустрою озеленення міста Луцька, не так багато. А між тим, подібна робота являє собою серйозну та відповідальну справу, адже на плечі підрядника лягають великі обсяги і високі вимоги замовників, якими, як правило, бувають великі організації і державні підприємства.

Благоустрій територій - це великий комплекс робіт, який дозволить змінити стан всього ландшафту. Для правильної та якісної оцінки території необхідний професійний підхід.

Наша компанія надає комплексні роботи з різних видів благоустрою та ландшафтного проектування територій. На першому етапі проводиться аналіз території з урахуванням всіх будівель, з визначенням меж і висотних відміток. Оцінюються грунти, глибина грунтових вод, освітленість ділянки. Другим етапом складається кошторисна вартість робіт. На основі цих даних можна починати готувати документацію та дозволи на роботи.

Міський благоустрій - проекти і завдання

Навіть найменше містечко вимагає підтримки свого статусу, наявності чистоти і красивих доглянутих територій. Говорячи про Луцьк, ці вимоги збільшуються багаторазово, адже місто забезпечує потік інвестицій в будівництво, освоюються нові території, облагороджуються застарілі майданчики, розвивається інфраструктура, створюються всі необхідні умови для комфортної та красивого життя.

Саме тому, комплексне озеленення і благоустрій території відіграє велику роль. Поряд з розробкою архітектури будівлі, фахівці все частіше замовляють і дизайн-проект самої ділянки.

Говорячи про благоустрій території, ми беремо до уваги такі важливі процеси, як мощення, укладання тротуарної плитки, асфальтування, а також облаштування садово-паркових зон. Все це дозволяє створити акуратний зовнішній вигляд, зручність для людини і необхідну функціональність.

До того ж, наші послуги можуть знадобитися і при освоєнні території, як в самому Луцьку, так і в передмісті або інших в населенних пунктах Волинської області.

Озеленення міських ділянок

В Луцьку, а також в інших населенних пунктах Волинської області чимало паркових зон, бізнес центрів та інших установ, які потребують створення певної «архітектури» з рослинності. В цілому, це може бути облаштування газонів, висадка дерев, створення ландшафтних композицій.

Наші фахівці проводять масштабне озеленення ділянок, включаючи великі паркові зони та інші об'єкти. Ми також здійснюємо всі можливі види обрізки дерев і займаємося висадкою крупномірів на ділянці.

Після закінчення всіх робіт, інший раз неможливо впізнати ділянку - настільки вона змінюється. Хоча потрібно зазначити, що при даних роботах, необхідно враховувати такі зовнішні фактори, як грунт і клімат, хороший ландшафтний дизайнер на будь-якому етапі може підказати замовникам як краще реалізувати проект.

Довіряючи нашим фахівцям з озеленення та благоустрою територій, кожен замовник може розраховувати на бездоганну якість роботи, детальне дотримання поставлених завдань і обумовлених термінів. Також не варто забувати, що дані роботи вимагають індивідуального підходу до кожного проекту, за рахунок цього кожен Замовник отримує високу якість обслуговування на кожному етапі.

Ми пропонуємо - благоустрій міських і приватних територій

 

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити