Укладання бруківки та тротуарної плитки в Луцьку

Наша компанія пропонує вам професійні послуги з укладання бруківки, тротуарної плитки та натурального каменю. Нерідко сьогодні цей будівельний матеріал називають кам'яним килимом.

Виконуємо укладку (мощення) тротуарної плитки та бруківки як з матеріалу замовника, також здійснюємо постачання всіх необхідних матеріалів. Ціни на укладку залежать від товщини, конфігурації плитки та обсягів робіт. Гарантуємо оперативність, якість і помірну вартість робіт з укладання тротуарної плитки та бруківки.

Ми укладаємо тротуарну плитку за сучасними технологіями, відповідно до будівельних норм, строго дотримуючись графіка, готові провести екскурсію по будь-якому своєму об'єкту!

Вкладання бруківки та тротуарної плитки

Хочете жити красиво? Облаштовуйте територію! Хочете зробити це професійно? Приходьте до нас!

Варіанти укладання, широка колірна гамма і різноманітність форм можуть здивувати будь-яку людину. Наші співробітники відмінно володіють технологією укладання тротуарної плитки. Наша компанія також надає і таку послугу як монтаж бруківки, яка має благородний вид, дозволяє створювати різноманітні орнаменти і виглядає дуже естетично.

Хоча укладання тротуарної плитки відрізняється простотою, це досить трудомісткий процес, який вимагає якісних робіт на кожному етапі. Здійснюючи роботи, співробітники нашої компанії прагнуть до того, щоб доріжки вашого саду були не тільки красивими, але і функціональними.

Укладання тротуарної плитки - це створення практичного покриття, яке прослужить досить тривалий термін. Оптимальна ширина укладання тротуарної плитки для комфортного пересування по доріжці становить від 60 см до 120 см.

 Але сьогодні укладання тротуарної плитки затребувана послуга не тільки власниками заміських будинків. Пішохідна зона, паркування, різні літні майданчики - це тільки частина місць, де може використовуватися тротуарна плитка.

Укладання тротуарною плиткою дозволяє створити покриття, що володіє рядом переваг перед іншими видами покриттів. На тій площі, де проводилася укладання тротуарною плиткою, не утворюються калюжі, оскільки вода вільно проходить між плитками. У той же час, якщо виникає необхідність провести земляні роботи на площі, де покладена тротуарна плитка, то її легко демонтувати, а потім знову укласти на місце. Тротуарна плитка при нагріванні в жарку погоду не плавиться і не виділяє шкідливих для людини з'єднань. Широка колірна гамма і великий вибір форм дозволяє створювати неповторні малюнки.

Укладання бруківки людина використовує дуже давно і вважається що це покриття дуже надійне і довговічне. І це абсолютно точно. Фахівці нашої компанії виконують вкладання бруківки як натуральної, так і штучної. Вкладання бруківки з натуральних порід більш складне, так як є проблема в фактурою і колірному підборі, але наші співробітники легко справляються з цими труднощами, створюючи справжні шедеври.

Укладання штучної бруківки - це більш простий варіант. Але незалежно від цього штучна бруківка має характеристики міцності, які перевищують аналогічні показники натуральної бруківки. Основна перевага бруківки полягає в тому, що вона краще поєднується з природним ландшафтом. І натуральна і штучна бруківка здатна довгий час прикрашати своїм виглядом доріжки у вашому саду або під'їзд до будинку.

Використовують укладку бруківки для створення покриття перед адміністративними будівлями, торговими центрами, виставковими залами і офісними будівлями. Бруківка прекрасно поєднується із зовнішністю будівель, фасад яких оброблений сучасними будівельними матеріалами. І бруківка, і тротуарна плитка на сьогоднішній день є найбільш популярними декоративними матеріалами для створення упорядкованих територій або для мощення доріжок.

Ми пропонуємо - благоустрій міських і приватних територій

 

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити