Комплексний благоустрій територій

Наша компанія пропонує приватним клієнтам і компаніям будь-якого рівня свої послуги з комплексного благоустрою території, прилеглої до вашого будинку або будівлі компанії.

З огляду на, що прилегла територія є першим місцем, яке відкривається перед вашими відвідувачами, вона є візитною карткою, за якою судять про всю компанію в цілому.

Для того щоб територія навколо будівлі вашої компанії, дійсно радувала око, необхідно скористатися послугами фахівців. Тільки професійні дизайнери ландшафту і озеленювачі допоможуть вам уявити будь-яку ділянку у всій його красі, підкреслити його достоїнства і максимально приховати недоліки. А грамотна розстановка акцентів, дозволить викликати певну повагу до вашої компанії ще до того, як відвідувач увійде всередину будівлі.

Крім декоративної складової, наші працівники допоможуть організувати такі необхідні зони, як розмітка парковки і проїжджої частини, установка ліхтарних стовпів і лавок, асфальтування, вкладання бруківки, природнього каменю та інші.

Звернувшись до нас, ви отримаєте всі види послуг за ті ж гроші, які ви вкладете в техніку і матеріали, але будете впевнені в результаті і заощадите свій час і сили.

Роботи з благоустрою території

Ми пропонуємо - благоустрій міських і приватних територій

 

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити