Ямковий ремонт доріг в Луцьку

Ремонт асфальту необхідний в разі пошкодження дорожнього полотна, адже ями і інші дефекти знижують безпеку і комфорт їзди. Майстри нашої будівельної компанії в стислі терміни виконають ямковий ремонт на асфальті. Ми швидко і якісно виправимо всі недоліки, а вам не доведеться надовго перекривати рух.

Ямкове відновлення дороги дозволяє провести ремонт з мінімальною затратою ресурсів. Ямковий ремонт застосовується, коли пошкодження асфальтного покриття складає менше 15%, а діаметр ям не перевищує 25 метрів квадратних. Глибина заливки ями асфальтної емульсією становить 5 см і достатня для луцьких доріг.

Якщо ви хочете зробити ремонт дорожнього покриття оперативно і швидко, але без шкоди якості робіт, вам підійде ямковий ремонт асфальту. Наші майстри відремонтують дорогу, позбавивши її від відколів, ям і вибоїн, використовуючи спеціальні інструменти, техніку і кращі матеріали (бітум і полімери на його основі, гарячу і холодну асфальтобетонну суміш і т.д.)

Ямковий ремонт доріг в Луцьку

Технологія ямкового ремонту асфальтового покриття

Після узгодження з замовником, ми відправляємо необхідну техніку і сертифікованих фахівців на місце ремонту дорожнього покриття. По приїзду на об'єкт для ямкового ремонту в Луцьку та Волинській області, наші фахівці перекривають одну зі смуг руху.

Після встановлення огорож, знаків і організації об'їздів, кваліфіковані робітники відразу приступають до ремонту дороги. Усунення ям включає кілька етапів:

  • Нанесення розмітки;
  • Випилювання карт;
  • Демонтаж покриття;
  • Очищення основи;
  • Асфальтування;
  • Прибирання території;

Розмітка наноситься для визначення обсягу робіт, розрахунку вартості і маркування пошкоджених ділянок. За готовою розміткою проходить холодна асфальтна фреза, нарізаючи рівні прямокутні карти для латок, навколо ями.

Вирізка необхідна, оскільки мікротріщини в полотні займають велику площу, ніж видимі пошкодження. Контур демонтажної карти ширше зони виїмки зазвичай на 20 см. Вирізка фрезою не перевищує ширини смуги руху навіть при великих тріщинах, щоб не створювати перешкоди руху.

Після проходження контурів прямокутника для латки, виїмка очищається від крихти, зазвичай ручним способом, із застосуванням відбійного молотка в центрі карти. Ми безкоштовно вивозимо асфальтне сміття з об'єкта. З нами ви можете знизити вартість ремонту дороги при демонтажі.

Очищена від відколу, пилу та сміття, прямокутна виїмка готується для створення несучого шару, вторинним щебенем. Додатково можлива обробка гарячою бітумною емульсією, для зміцнення основи і освіти прошарку.

Підготовлена ділянка засипається асфальтом дорожними працівниками необхідної кваліфікації. Насипка заплатки здійснюється ручними лопатами, зі спеціальної техніки, яка не дає готовому асфальту застигати.

Слідом за робітниками може проходити асфальтний каток. При невеликих обсягах робіт, дорожні будівельники використовують мобільні віброплити, для локального ямкового ремонту дорожнього покриття.

Ущільнене асфальтне покриття не вимагає очікування для застигання. Після завершення робіт, забирається будівельна техніка, сміття, знімаються огорожі. Транспортний потік по смузі можна відновити, а робочі переходять до наступної частини або здають об'єкт замовнику.

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити