Капітальний ремонт автомобільних доріг

Ремонт доріг в Луцьку та Волинській області від нашої компанії - це надійно і довговічно та за прийнятною ціною. Ремонт автомобільних доріг буває декількох типів, в залежності від стану дороги, і від того, який обсяг робіт необхідно провести:

  • Поточний ремонт (усунення невеликих дефектів дорожнього покриття);
  • Середній ремонт (здійснюється один раз в декілька років для поліпшення експлуатаційних якостей покриття);
  • Капітальний ремонт доріг (здійснюється з метою повної заміни зношеного дорожнього покриття, а також всіх видів супутніх споруд, облаштування прилеглих до дороги територій).

Даний етап роботи - найскладніший і трудомісткий спосіб відновлення асфальтобетонного покриття. Він передбачає повний демонтаж попереднього полотна, а іноді не тільки його заміну, а й облаштування нового дорожнього одягу. Таким чином, капітальна обробка доріг максимально наближена до їх будівництва.

У процесі ремонту повинні бути перевірені і при необхідності відновлені або замінені всі деталі супутніх інженерних споруд. При цьому відбувається не тільки оновлення конструкцій, але і їх поліпшення за рахунок використання більш сучасних і довговічних матеріалів. Ширина і багато інших параметрів дорожнього полотна в процесі капітального ремонту автомобільних доріг залишаються незмінними.

Внутрішньоміські дороги вкрай рідко піддаються реконструкції, а ось капітального ремонту дорожнього покриття вимагають регулярно. Особливо це помітно у великих містах. Так, даний процес відбувається практично безперервно. Підвищений попит саме в капітальному відновленні пояснюється ще і занепадом в дорожньому будівництві, який нещодавно трапився в кінці 90-х років минулого століття, в результаті чого багато ділянок довгий час просто не ремонтувалися.

Капітальний ремонт автомобільних доріг в Луцьку та Волинській області


Ми здійснюємо ремонт дороги, починаючи з проектування, закінчуючи асфальтуванням. Наша компанія, завдяки кваліфікованим кадрам і системному підходу, забезпечує цілісність і ефективність процесу на всіх його етапах.

Ми пропонуємо:

Хочете дізнатися розрахунок вартості
для вашого об'єкта?

Ви отримаєте розрахунок свого об'єкта + беслпатну консультацію майстра дорожнього будівництва по всіх можливих питаннях: як зробити краще і дешевше.

Або просто зателефонуйте нам: +38(050) 573-15-84

Наші гарантії

Гарантія очікувань

Гарантія виправданих очікувань. Ми зробимо точно те, що ви просили, за ті гроші про які домовилися

Гарантія термінів

У нас своя техніка, свої бригади - ми не від кого не залежимо.

Гарантія точності

Все що ми не передбачили в кошторисі - за наш рахунок

Гарантія якості

На всі роботи дається гарантія. Її термін залежить від проекту: може бути до 10 років, ми вміємо будувати на віка!

Гарантія виконання

Ми працюємо вже багато років, у нас є своя база, своя техніка, стоянка для неї - ми нікуди не зникнемо, Ви завжди зможете нас знайти

Гарантії якості робіт
Каталог основних послуг та цін
Завантажити