Що входить в ціну асфальтування?

Формування ціни товару передбачувано: до вартості оптового постачальника додається деякий прибуток продавця. З послугами справа йде складніше, особливо якщо в її здійсненні задіяно багато учасників. Саме такою послугою є асфальтування.

Будь-яке будівництво дороги, в тому числі і асфальтування, починається з закупівлі матеріалів. Основними матеріалами для дорожнього будівництва є: пісок, щебінь, асфальт. У докризові роки, наприклад, ціни на матеріали збільшувалися в середньому на 15% за сезон. Зараз же ситуація більш нестабільна і подорожчання асфальту вже два рази було, а щебінь то зростав у ціні, то падав.

Як правило, доставка матеріалів також зазвичай входить в обов'язки виконавця. Це означає, що віддаленість об'єкту від асфальтобетонного заводу або постачальників щебеню і піску може підвищити і вартість послуг.

Вартість робочої сили, яка так само обов'язково входить в ціну послуг, розрахувати складніше. В середньому зарплата робочого 250-300 грн. / День. Також закладається середня зарплата тих, хто працює на фіксованій ставці, в т.ч. робочих за контрактом, адміністративного (бухгалтер, секретар і т.д.), керівного і обслуговуючого персоналу (механік, головний інженер, начальник ділянки і т.д.). У деяких підрядників практикується відрядна оплата праці (15-20 грн. / М2), яка виплачується бригаді робітників. Підприємець або директор дорожньо-будівельної організації зацікавлений в зниженні термінів виконання робіт, так як сукупна виплата зарплати з об'єкта буде менше.

У вартість асфальтування також входить вартість дорожньо-будівельної техніки та доставки (подачі) цієї техніки на об'єкт. Як правило, це орендна плата за день (1-8 годин). Навіть якщо техніка працює на об'єкті 1 годину, орендодавці наполягають на оплаті за повний день, так як на доставку техніки йде від 3 годин: фактично втрачається день. Зовсім інша справа, якщо у підрядника своя техніка. Тоді можна домовиться про будь-якій прийнятній ціні з замовником. Однак не варто забувати як про прямі витрати на подачу техніки евакуатором або тралом, паливо і зарплату оператора, так і непрямі витрати на поточний і капітальний ремонт, обслуговуючий персонал, повернення вартості (амортизація), виплата лізингових платежів або відсотків по кредиту.

У деяких випадках Вам можуть озвучити ціну на асфальтування, яка буде нижче середньоринкової. За рахунок чого це відбувається? Є цілком логічне пояснення невеликого здешевлення асфальтування: знижки на матеріали 5% і власна техніка. Але якщо ви бачите істотно низьку ціну - будьте насторожі: такий підрядник буде економити на якості проведення робіт, застосовувати невідповідну вимогам техніку або взагалі без такої, зменшувати товщину шарів, застосовувати відходи і вторинно перероблені матеріали замість якісних. Народна мудрість говорить: скупий платить двічі.

Що входить в ціну асфальтування?
Що входить в ціну асфальтування?

Чому варто вибрати нашу компанію?

Свій парк техніки

Власний парк будівельної техніки - гарантія якості робіт і доступна вартість!

Гарантія якості

Гарантія на роботу до 5 років і більше! Спеціальні проекти за бажанням замовника!

Оперативність

Миттєвий відгук на замовлення. Прораб та менеджер завжди на зв'язку. Виїзд фахівців на об'єкт - безкоштовно!

Благоустрій

Вивіз сміття, благоустрій території після укладання асфальту!

Велике портфоліо

Наші замовники - Пан Курчак, Окко, Toyota, Mitsubishi, та інші!

Зручні обсяги

Ми працюємо навіть з невеликими об'ємами! Асфальтування від 150 м2

Каталог основних послуг та цін
Завантажити