Фронтальний навантажувач Bobcat 863

Навантажувач Bobcat 863 відрізняється низьким рівнем шуму, хорошою працездатністю, безперебійністю в експлуатації, низькими витратами на обслуговування і екологічністю. Якщо необхідно провести разові роботи, в такому випадку актуально взяти міні навантажувач Bobcat 863 в оренду у Луцьку, техніку можна використовувати в кілька змін, так само можлива цілодобова робота. Вартість оренди - 500 грн./зміна (8годин)

Навантажувачі на сьогодні дуже популярні для будівництва і проведення будівельних і ремонтних робіт. Навантажувачі Bobcat виробляють з високоякісним і потужним мотором, який може працювати на великих потужностях тривалий час і не виходить з ладу.

БОБКЕТ 863 в основному його застосовують для: копка траншей, копка котлованів, підйом вантажів, навантаження та вивезення сміття та інше.

Міні-навантажувач Bobcat 863 відрізняється високою маневреністю і компактними розмірами, що дозволяє використовувати його в місцях, недоступних для іншої техніки цього типу. Зокрема, міні-навантажувач Bobcat 863 здатний проходити через невеликі арки, вузькі ворота, пересуватися по вузьких коридорах, а також маневрувати в приміщеннях з низькими стелями.

Характеристики навантажувача Bobcat 863

Висота 2,09 м
Висота вивантаження 3,073 м
Вантажопідйомність 907 кг
Двигун Deutz BF4M1011F
Довжина 3,43 м
Ширина 1,88 м
Експлуатаційна потужність 61 кВт
Навантаження перекидання 1814 кН

Дорожня спецтехніка, що пропонується в аренду

Чому в однієї компанії ціна за 1 кв. м іноді в 2 рази вище, ніж в іншої?

Багато компаній в Луцьку пропонують свої послуги з укладання асфальту, комерційна пропозицію у всіх виглядає приблизно однаково, але є моменти, на які варто звернути увагу замовнику, щоб не помилитися з вибором підрядника і отримати реально якісно зроблену роботу. Чисто інтуїтивно люди розуміють, що найдешевша пропозиція на ринку, ймовірно, брати не варто: там можуть бути якісь проблеми - але ось які? І чи немає подібного в більш дорогих варіантах укладання асфальту?
Чому ціна у всіх різна? Чому різна гарантія на укладання асфальту? І яку асфальтову суміш вибрати? Коли можна проводити роботи, а коли не варто? Ми вирішили підготувати спеціальний матеріал, який відкриє всі секрети ринку асфальтування.
Щоб розібратися з ціною 1 кв. м і іншими нюансами, загляньте в нашу пам'ятку замовнику. Не пошкодуєте!

Пам'ятка замовнику
Каталог основних послуг та цін
Завантажити