Екскаватор Liebherr 902

Незамінний екскаватор при проведенні будівельних або дорожніх робіт! Оренда екскаватора в Луцьку, або в населенних пунктах Волинської області може бути разовою на одну восьмигодинну зміну, так і довгостроковою на кілька днів, в залежності від розрахункового обсягу робіт на будівельному або дорожньому об'єкті. Вартість оренди екскаватора Liebherr 900 (зміна 8 годин):

  • 500-700 грн.

Ціна доставки екскаватора Liebherr 902 до об'єкта робіт - договірна. Розміри розцінок залежать від дальності і характеристик маршруту. Причому найчастіше доставка орендованого екскаватора в межах Луцька здійснюється своїм ходом. Якщо ж оренда екскаватора проводиться для використання в Волинській області, то транспортування здійснюється на платформі.

Характеристики экскаватора Liebherr 902

Вага машини 18 т
Максимальна глибина копання 5 м
Обсяг ковша базового 0,8 м3
Довжина 8,9 м
Ширина 2,7 м
Висота 3,2 м
Ширина отвала 2,5 м
Потужність двигуна 75 кВт

Дорожня спецтехніка, що пропонується в аренду

Чому в однієї компанії ціна за 1 кв. м іноді в 2 рази вище, ніж в іншої?

Багато компаній в Луцьку пропонують свої послуги з укладання асфальту, комерційна пропозицію у всіх виглядає приблизно однаково, але є моменти, на які варто звернути увагу замовнику, щоб не помилитися з вибором підрядника і отримати реально якісно зроблену роботу. Чисто інтуїтивно люди розуміють, що найдешевша пропозиція на ринку, ймовірно, брати не варто: там можуть бути якісь проблеми - але ось які? І чи немає подібного в більш дорогих варіантах укладання асфальту?
Чому ціна у всіх різна? Чому різна гарантія на укладання асфальту? І яку асфальтову суміш вибрати? Коли можна проводити роботи, а коли не варто? Ми вирішили підготувати спеціальний матеріал, який відкриє всі секрети ринку асфальтування.
Щоб розібратися з ціною 1 кв. м і іншими нюансами, загляньте в нашу пам'ятку замовнику. Не пошкодуєте!

Пам'ятка замовнику
Каталог основних послуг та цін
Завантажити