Екскаватор Liebherr 900

Незамінний екскаватор при проведенні будівельних або дорожніх робіт! Оренда екскаватора в Луцьку, або в населенних пунктах Волинської області може бути разовою на одну восьмигодинну зміну, так і довгостроковою на кілька днів, в залежності від розрахункового обсягу робіт на будівельному або дорожньому об'єкті. Вартість оренди екскаватора Liebherr 900 (зміна 8 годин):

  • 500-700 грн.

Ціна доставки екскаватора Liebherr до об'єкта робіт - договірна. Розміри розцінок залежать від дальності і характеристик маршруту. Причому найчастіше доставка орендованого екскаватора в межах Луцька здійснюється своїм ходом. Якщо ж оренда екскаватора проводиться для використання в Волинській області, то транспортування здійснюється на платформі.

Характеристики экскаватора Liebherr 900

Вага машини 17,4-19,6 т
Радіус повороту по зовнішньому борту машини 2,33 м
Максимальна глибина копання 5,2-6 м
Обсяг ковша базового 0,32 куб. м
Довжина 8,45 м
Ширина 2,55 м
Висота 3,16 м
ширина колісної бази 2,54 м
Дорожній просвіт 0,36 м
Потужність двигуна 95 кВт / 129 к.с.
Максимальна швидкість 30 км/год

Дорожня спецтехніка, що пропонується в аренду

Чому в однієї компанії ціна за 1 кв. м іноді в 2 рази вище, ніж в іншої?

Багато компаній в Луцьку пропонують свої послуги з укладання асфальту, комерційна пропозицію у всіх виглядає приблизно однаково, але є моменти, на які варто звернути увагу замовнику, щоб не помилитися з вибором підрядника і отримати реально якісно зроблену роботу. Чисто інтуїтивно люди розуміють, що найдешевша пропозиція на ринку, ймовірно, брати не варто: там можуть бути якісь проблеми - але ось які? І чи немає подібного в більш дорогих варіантах укладання асфальту?
Чому ціна у всіх різна? Чому різна гарантія на укладання асфальту? І яку асфальтову суміш вибрати? Коли можна проводити роботи, а коли не варто? Ми вирішили підготувати спеціальний матеріал, який відкриє всі секрети ринку асфальтування.
Щоб розібратися з ціною 1 кв. м і іншими нюансами, загляньте в нашу пам'ятку замовнику. Не пошкодуєте!

Пам'ятка замовнику
Каталог основних послуг та цін
Завантажити