Аренда дорожньої техніки в Луцьку та Волинській області

Дорожня техніка, як правило, коштує дуже дорого, тому купувати її не доцільно, враховуючи, що утримання і обслуговування дорожньої техніки коштує також чималих витрат. Оптимальне рішення - це її оренда.

Наша компанія надає транспортні послуги юридичним і фізичним особам з оренди дорожньої техніки в Луцьку та Волинській області.

Оренда дорожньої техніки (екскаваторів, катків, автокранів, низькорамних платформ) є одним з основних видів діяльності нашої компанії. Ми раді надати Вам в оренду широкий спектр дорожньої техніки, а також все необхідне Вам обладнання для організації будівельних, дорожньо-ремонтних або вантажно-розвантажувальних робіт.

Найбільш затребувані на сьогоднішній день послуги з оренди екскаваторів і навантажувачів в зв'язку з широкою областю використання даної дорожньої техніки. Оренда екскаваторів-навантажувачів актуальна майже для всіх будівельних і реставраційних робіт.

Ми пропонуємо своїм клієнтам в оренду тільки найсучаснішу дорожню техніку, завжди підтримуємо її в робочому стані, забезпечуємо техобслуговування і необхідний ремонт.

Оренда дорожньої техніки може бути особливо актуальною для дрібних організацій, потреби в проведенні дорожніх робіт яких обмежені разовими заходами. Однак найчастіше нашими клієнтами стають і великі компанії, які мають власну базу дорожньої техніки. Необхідність в оренді дорожньої техніки виникає у них в періоди розширення масштабу робіт при реалізації об'ємних проектів.

Телефонуйте нам - досвідчені менеджери проконсультують вас з усіх питань, що стосуються наявності та характеристик тієї чи іншої дорожньої техніки.

Аренда дорожньої техніки

 

Переваги оренди дорожньої техніки

Наша компанія здає в оренду тимчасово вільну дорожню спецтехніку. Одним компаніям потрібні найняти на зміну дорожні катки, іншим необхідні навантажувачі або самоскиди на кілька днів. Слід зазначити, що вся дорожня техніка регулярно проходить технічне обслуговування і завжди готова до виконання робіт.

У нас ви можете орендувати спецтехніку, яка найкращим чином підходить для виконанню робіт на вашому об'єкті за розумною ціною. Всі замовлення на оренду дорожньої спецтехніки виконуємо точно в обумовлений термін. Оренда дорожньої спецтехніки - вигідне рішення, так як ви не витрачаєте гроші на покупку і обслуговування техніки, а оплачуєте тільки за час, коли дорожній каток або екскаватор-навантажувач виконує роботу на вашому об'єкті.

Дорожня спецтехніка, що пропонується в аренду

Чому варто вибрати нашу компанію?

Свій парк техніки

Власний парк будівельної техніки - гарантія якості робіт і доступна вартість!

Гарантія якості

Гарантія на роботу до 5 років і більше! Спеціальні проекти за бажанням замовника!

Оперативність

Миттєвий відгук на замовлення. Прораб та менеджер завжди на зв'язку. Виїзд фахівців на об'єкт - безкоштовно!

Благоустрій

Вивіз сміття, благоустрій території після укладання асфальту!

Велике портфоліо

Наші замовники - Пан Курчак, Окко, Toyota, Mitsubishi, та інші!

Зручні обсяги

Ми працюємо навіть з невеликими об'ємами! Асфальтування від 150 м2

Чому в однієї компанії ціна за 1 кв. м іноді в 2 рази вище, ніж в іншої?

Багато компаній в Луцьку пропонують свої послуги з укладання асфальту, комерційна пропозицію у всіх виглядає приблизно однаково, але є моменти, на які варто звернути увагу замовнику, щоб не помилитися з вибором підрядника і отримати реально якісно зроблену роботу. Чисто інтуїтивно люди розуміють, що найдешевша пропозиція на ринку, ймовірно, брати не варто: там можуть бути якісь проблеми - але ось які? І чи немає подібного в більш дорогих варіантах укладання асфальту?
Чому ціна у всіх різна? Чому різна гарантія на укладання асфальту? І яку асфальтову суміш вибрати? Коли можна проводити роботи, а коли не варто? Ми вирішили підготувати спеціальний матеріал, який відкриє всі секрети ринку асфальтування.
Щоб розібратися з ціною 1 кв. м і іншими нюансами, загляньте в нашу пам'ятку замовнику. Не пошкодуєте!

Пам'ятка замовнику

Наші клієнти

Відгуки

Наші переваги

Каталог основних послуг та цін
Завантажити